2018 Scores

 10U A Division

Scores
Plattsburgh Roadrunners 0; Adirondack Thunder 3
Ithaca Bears 0; Central Outlaws 9
Saratoga Blue Knights 2; Binghamton Jr. Devils 4
West Point Jr. Black Knights 2; Syracuse Blazers 6
Ithaca Bears 1; Plattsburgh Roadrunners 5
Saratoga Blue Knights 8; West Point Jr. Black Knights 7
Adirondack Thunder 2; Central Outlaws 4
Binghamton Jr. Devils 3; Syracuse Blazers 1
Syracuse Blazers 6; Saratoga Blue Knights 1
Adirondack Thunder 4; Ithaca Bears 0
West Point Jr. Black Knights 6; Binghamton Jr. Devils 5
Central Outlaws 7; Plattsburgh Roadrunners 2

Standings
Neil Broten Bracket

1. Central Outlaws (6)
2. Adirondack Thunder (4)
3. Plattsburgh Roadrunners (2)
4. Ithaca Bears (0)
John Harrington Bracket
1. Binghamton Jr. Devils (4)
2. Syracuse Blazers (4)
3. Saratoga Blue Knights (2)
4. West Point Jr. Black Knights (2)

Final Round Games
West Point 4; Ithaca 3
Plattsburgh 4; Saratoga 2
Bronze Medal Game
Syracuse 1; Adirondack 2
Gold Medal Game
Binghamton 0; Central Outlaws 7

10U B Division

Scores
L/A Nordiques 7; Lysander Lightning 0
North Rockland Raiders 11; Midstate Nationals 2
Southern Maine Breakers 1; Valley Eagles 15
Natick Comets 5; Binghamton Jr. Devils 1
L/A Nordiques 8; North Rockland Raiders 0
Lysander Lightning 15; Midstate Nationals 0
Southern Maine Breakers 1; Binghamton Jr. Devils 0
Valley Eagles 4; Natick Comets 1
Southern Maine Breakers 1; Natick Comets 5
Midstate Nationals 1; L/A Nordiques 17
Binghamton Jr. Devils 0; Valley Eagles 12
North Rockland Raiders 1; Lysander Lightning 8

Standings
Rob McClanahan Bracket

1. L/A Nordiques (6)
2. Lysander Lightning (4)
3. North Rockland Raiders (2)
4. Midstate Nationals (0)
Mike Ramsey Bracket
1. Valley Eagles (6)
2. Natick Comets (4)
3. Southern Maine Breakers (2)
4. Binghamton Jr. Devils (0)

Final Round Games
Midstate 1; Binghamton 11
Southern Maine 0; North Rockland 4
Bronze Medal Game
Natick 1; Lysander 2
Gold Medal Game
L/A Nordiques 5; Valley 1

12U A Division

Scores
Adirondack Thunder 7; Sara Placid 0
Saratoga Blue Knights 9; Triboro Titans 1
Ithaca Bears 5; West Point Jr. Black Knights 1
Elmira Jackals 7; North Rockland Raiders 5
Ithaca Bears 3; Adirondack Thunder 3
Sara Placid 6; West Point Jr. Black Knights 3
North Rockland Raiders 2; Saratoga Blue Knights 9
Elmira Jackals 6; Triboro Titans 3
West Point Jr. Black Knights 0; Adirondack Thunder 7
Elmira Jackals 5; Saratoga Blue Knights 3
Sara Placid 3; Ithaca Bears 4
Triboro Titans 4; North Rockland Raiders 7

Standings
Dave Silk Bracket
1. Elmira Jackals (6)
2.
Saratoga Blue Knights (4)
3. North Rockland Raiders (2)
4. Triboro Titans (0)
Ken Morrow Bracket
1. Adirondack Thunder (5)*
2. Ithaca Bears (5)*
3. Sara Placid (2)
4. West Point Jr. Black Knights (0)
*least goals allowed - Adirondack = 3; Ithaca =7

Final Round Games
West Point 4; Triboro 1
North Rockland 5; Sara Placid 5
Bronze Medal Game
Ithaca 3; Saratoga 0
Gold Medal Game
Elmira 3; Adirondack 4 (OT)

12U B Division

Scores
Saratoga Blue Knights 5; Southern Maine Breakers 0
North Rockland Raiders 2; Elmira Jackals 5
West Point Jr. Black Knights 5; Ithaca Bears 4
L/A Nordiques 6; Lysander Lightning 1
Elmira Jackals 1; Saratoga Blue Knights 3
Southern Maine Breakers 9; North Rockland Raiders 0
West Point Jr. Black Knights 1; L/A Nordiques 10
Lysander Lightning 8; Ithaca Bears 1
Saratoga Blue Knights 10; North Rockland Raiders 3
Elmira Jackals 1; Southern Maine Breakers 4
Ithaca Bears 0; L/A Nordiques 6
Lysander Lightning 8; West Point Jr. Black Knights 2

Standings
Mark Johnson Bracket

1. Saratoga Blue Knights (6)
2. Southern Maine Breakers (4)
3. Elmira Jackals (2)
4. North Rockland Raiders (0)
Buzz Schneider Bracket
1.
L/A Nordiques (6)
2. Lysander Lightning (4)
3. West Point Jr. Black Knights (2)
4. Ithaca Bears (0)

Final Round Games
Ithaca 2; North Rockland 2
Emira 2; West Point 5
Bronze Medal Game
Southern Maine 0; Lysander 6
Gold Medal Game
L/A Nordiques 15; Saratoga 2

14U A Division

Scores
Hanover Wild 2; Elmira Jackals 3
Binghamton Jr. Devils 4; Ithaca Bears 1
Hanover Wild 4; Binghamton Jr. Devils 4
Elmira Jackals 5; Ithaca Bears 2
Ithaca 3; Hanover 4
Binghamton 2; Elmira 4

Standings
1. Elmira Jackals (4)
2. Binghamton Jr. Devils (3)
3. Hanover Wild (3)
4. Ithaca Bears (0)

Final Round Games
Bronze Medal Game
Hanover 6; Ithaca 3
Gold Medal Game
Elmira 4; Binghamton 3

14U B Division

Scores
North Country Cougars 3; Syracuse Blazers 3
Binghamton Jr. Devils 8; Sara Placid 2
North Rockland Raiders 4; Triboro Titans 0
Dix Hills Hawks 4; L/A Nordiques 4
Sara Placid 1; Dix Hills Hawks 3
L/A Nordiques 6; Binghamton Jr. Devils 5
North Rockland Raiders 3; Syracuse Blazers 2
Triboro Titans 0; North Country Cougars 4
L/A Nordiques 2; Sara Placid 4
Dix Hills Hawks 2; Binghamton Jr. Devils 3
Syracuse Blazers 2; Triboro Titans 2
North Rockland 4; North Country 0

Standings
Steve Janaszek Bracket

1. Binghamton Jr. Devils (4)
2. Dix Hills Hawks (3)
3. L/A Nordiques (3)
4. Sara Placid (2)
Bill Baker Bracket
1.
North Rockland Raiders (6)
2. North Country Cougars (3)
3. Syracuse Blazers (2)
4. Triboro Titans (1)

Final Round Games
Triboro Titans 1; Sara Placid 1
L/A Nordiques 6; Syracuse 1
Bronze Medal Game
North Country 3; Dix Hills 0
Gold Medal Game
Binghamton 3; North Rockland 1